Příměstský tábor 2021

 16.-20.8. a 23.-27.8. v 3 ZŠ Říčany U Lesa a areálu 

Již od 12.12.2020, kdy jsme vám představili termíny konání a koncepci,  pro Vás připravujeme kompletní program a máte se na co těšit! FB odkaz. Příměšťák 2020 odkaz.

Příměšťák je květnem již plně v proudu příprav. Věříme v lepší časy během léta.  Zvládli jsme ho minulé léto ve striktních opatřeních, zvládneme ho i teď, ba naopak! Jistě i lépe :) Vše jsme si vyzkoušeli a zajeli a děti nebyly v ničem omezeny, což nás nejvíce těšilo především z vašich zpětných reakcí.  Původní místo konání mělo být opět, jak minulý rok, Sportovní hala Říčany, ale nevíme, jak se vyvine situace a očkování, proto máme dlouhodobě v rezervaci i tělocvičny v 3 ZŠ U Lesa. 

Přihlášky jen letos s menší změnou, bude se jednat o tzv. dvojité přihlášení. Teď přihlášky otevíráme na zabrání si svého místečka na příměšťáku, protože místa jsou omezená a minulý rok jsme museli bohužel odmítat na poslední chvíli :( . Na daný email, který uvedete v přihlášce, vám bude na přelomu května a června zaslána potvrzující přihláška s odkazem na uhrazení částky, po zaplacení budete plně potvrzeni svou účastí a pak už se jen a jen těšit. Taktéž si tímto dáváme rezervu, kdyby se situace s vládními opatřeními nějak dramaticky 2 měsíce před konáním měnila. Jsme připraveni i na testování (šetrné testy), v našem týmu máme již 3 osoby (plus zdravotník po celou dobu tábora) s lékařským osvědčením k výkonům.

Příměstský tábor je určen všem tanečníkům i netanečníkům, kteří se chtějí naučit či přiučit něčemu novému. Děti budou opět rozděleny do 3 skupin dle věku a náročnosti lekcí. Pro děti a dorost od 5-18 let. 

Co vás všechno čeká na příměšťáku budeme dávat sem, do této sekce.

Všechna videa včetně trenérů a programu, který tanečníci prožili, najdete v sekci Příměstský tábor 2020

CENA TÁBORA

Prozatím vám můžeme nabídnout předběžnou cena tábora, čekáme podle upřesnění pronájmů a finálního místa. A také možnosti výletů. Opět máme rozděleno na 3.500,- nečleni studia, 3.000 členové studia. Také se můžete přihlásit jen na dané dny, cena za jeden den cca. 700,-.

PŘIHLÁŠKA NA TANEČNÍ PŘÍMĚSTSKÝ TÁBOR DANCE EB 2021

PRVNÍ ČÁST ZÁVAZNÉ PŘIHLÁŠKY ( přihlašování probíhá od 2.2.2021. Pokud se přihlásíte v červnu, již dostanete kompletní závaznou přihlášku včetně pokynu k platbě)

DRUHÁ ČÁST ZÁVAZNÉ PŘIHLÁŠKY - O vypsání kompletních informací k táboru včetně závazného potvrzení budete informováni na váš kontaktní email. Na této stránce poté v novém  formuláři jen odkliknete informovaný souhlas :). Tato část přihlášky bude k dispozici na přelomu května a června. Ovšem nejpozději do půlky června.