Letní kemp DANCE FOR YOU
13.8-28.8. 2020

Přihlášky prodlouženy do 30.4. 

Jeďte klidně s kamarády. Do chatky se vejdete 4 :) 


REPORT Z KEMPU NAJDETE NA NAŠEM INSTAGRAMU - přímo pod souhrným storíčkem- Soustředění. Je to ta bublinka :D. 

POJEĎTE S NÁMI NA LETNÍ TANEČNÍ SOUSTŘEDĚNÍ! Pojeďte do přírody, nechte děti na pár dní "off-line" od mobilů, počítačů a sociálních sítí. Budem se hýbat, bavit se, plavat, chodit na procházky, koukat se na filmy ve spacáku v letním kině,ale pošleme vám i ten dopis ;) . Pro děti od 6 let! 

V areálu je bazén. Jíme v jídelně s vlastní kuchyní. Ale můžeme si dát sváču i u bazénu nebo na dece na trávě :). Večer si děláme letní kino ve spacácích na krytém tanečním podiu. Máme tam i malý bar, kde si koupíte nějaké ty dobrůtky od zmrzky po kyselé bonbony s limčou. Chatky jsou jednodušší,ale útulné,jsme v přírodě, nehledejte 5hvězdičkový Hilton ;). 

Co tančíme? Disco, street dance, muzikál, dance show, základy latiny (trenéři z TK FUEGO), rock and roll (trenéři z TJ Sokol Rock and Roll Radošovice), gymnastika, akrobacie na airtracku, balet a taneční průprava, tanec s hůlkou a třásní, dance show... je toho opravdu dost! Ráno začínáme rozcvičkou, která je v režii dětí. A na konci tábora pořádáme závěrečnou show a párty pro rodiče, kde ukážeme, co jsme se všechno naučili. Rádi rodiče ubytujeme s námi v chatkách, takže si poslední večer užijeme všichni společně a ráno razíme domu.