Taneční kurzy

Jak učíme a co se nám podařilo dokázat? 

Trávení volného času plnohodnotně, smysluplně a radostně je v současné době stále více aktuálním tématem. Každé období dítěte potřebuje jiný přístup k aktivitě a jinou techniku pohybu. Děti jsou zařazovány dle věku a kurzy si podle něj vybíráte. Přesto klademe velký důraz na osobní setkání v hodině! Kde vidíme, jak je dítě pohybově zdatné a jak se ve skupině dětí s trenérem cítí. 

Každé dítě je individuální osobnost a chceme pro něj ten nejvhodnější výběr taneční hodiny 💜. Přeci jenom nám pod rukama a očima prošli již stovky dětí, takže je dokážeme umístit tak, aby byli maximálně spokojené a využili svůj potenciál!!! Dovolte jim růst. 💜

Vedoucí studia s dětmi pracuje přes 30 let, všem svým trenérům předává své zkušenosti, a konzultuje s nimi jejich hodiny. 

Pro všechny již stávající členy i nově přijaté !

Uhraďte prosím členský příspěvek 300,-Kč na účet: 0569323103/0800 variabilní symbol 202009 (jako září) a do poznámek jméno a příjmení dítěte, případně kurz. Tento příspěvek je určen na výrobu studiového týmového trička, administrativu, přihlášky, gymnastický airtrack,pomůcky pro děti a další.