Lektoři
a vedení studia

Průměrný účitel říká, dobrý učitel vysvětluje, výborný učitel předvádí, skvělý učitel inspiruje. (W.A. Ward)

zakladatelka a vedoucí studia DANCE EB
Bc. Edita Broukalová


Profesionální lektor tanečního oboru - absolventka taneční konzervatoře v Praze. Pedagogické centrum odborného zaměření. Několik let členka a tanečnice baletu ND v Praze pod vedení V. Harapese. Učitelka tanečního oboru základní umělecké školy v Říčanech a Praze. Lektor na lidové konzervatoři v Praze, lektor na základní škole - obor estetická výchova a tělesná výchova na gymnáziu. Široké spektrum uměleckého zaměření vedoucí studia je v tanečním oboru hodnoceno jako profesionál ve své praxi. Tanečnice latinsko amerických tanců, dosažené třídy B. Několik let vedla taneční v Říčanech.
Uznávaný porotce a choreograf v několika tanečních stylech- balet, moderní tanec, latinsko americké tance.
Kvalifikace-Instruktor fitcentra, externí lektor tance -taneční konzervatoř PTS Praha. Absolvování desítek tanečních, sportovních a zdravotních seminářů. 
Taneční studio vede společně se svou nejstarší dcerou Terezou. 

Kdo povede váš vybraný trénink?

Přečtěte si něco o našich lektorech! Anebo rovnou za námi přijďte na trénink ;)

Všichni lektoři jsou aktivními tanečníky, každoročně se vzdělávají a tvoří celé úžasné choreografie. Ve studiu vyrůstali nebo zde intenzivně působí již několik let. 

MgA. Tereza Fridrichová Broukalová
MgA. Tereza Fridrichová Broukalová

POM POM TANEC S TŘÁSNÍ, PŘÍPRAVKA PRO NEJMENŠÍ OD 3 LET, PŘÍPRAVKA POKROČILÍ, MUZIKÁLY, TANEČNÍ TECHNIKA, NEJSTARŠÍ TÝM

Je mi 30 let. Vystudovala jsem vysokou školu International campus Prague. Vlastním titul magistra umění s obhajobou diplomové práce zaměřené mimo jiné na tvorbu taneční choreografie. Od roku 2016 jsem akreditovaný lektor tance (MŠMT) v oboru TRENÉR TANEČNÍCH DISCIPLÍN. V roce 2017 jsem dokončila studium pedagogiky pro pedagogy volného času. Absolvovala jsem desítky školení v oblasti sportu a medicíny i s osvědčením, dále Rescue Masters training system. Jsem aktivní tanečnicí a to již 25 let. 15 let jsem choreografem a trenérem. Mám 10 let praxe výuky tance ve školských zařízení. Rok jsem tančila v USA a reprezentovala jsem americký tým na celostátní soutěži stylu Hiliners. Plně jsem se zde věnovala i cheerleadingu. Ve studiu působím celý svůj život, trávení volného času s dětmi a učení je lásky k tanci a pohybu je moje životní poslání. Tanci a předávání mých zkušeností mým svěřencům, jsem zasvětila celý svůj život. Úsměv a kontakt s dětmi je mi odměnou za desítky hodin práce mimo tělocvičnu, protože být dobrým trenérem a leaderem neobnáší jen trénink v tělocvičně, jsou to právě hodiny práce a vzdělávání mimo. Je skvělé, že ve studiu děti dostávají všeobecný přehled o tanečních stylech a mohou je intenzivně navštěvovat. Sama jsem vždycky dělala několik stylů a nesmírně toho využívám do dnes, kdy je to velmi oceňováno. Vytvořila jsem již více jak 170 choreografíí v různých stylech, zní to neuvěřitelně, ale ano. Vytvářím choreografie pro různé příležitosti, pro zpěváky, do TV, kulturní akce i na největší sportovní události ČR, ale i  vystoupení a reprezentaci českých týmů v zahraničí (Dánsko, Rakousko atd.).  Roky jsem se věnovala street dance, disco dance, waacking, muzikálům, ale i základům baletu a gymnastiky. Přesto jsem se před 12 lety našla v tanci s třásní (pom pom/ cheerleading). S mýmy týmy mám za sebou úspěchy jako mistři a vícemistři Čech, mistři ČR, vícemistři ČR, mistři Evropy a mistři světa, které jsme vytančili v Jihoafrické republice. Jsem energický, pozitivní člověk, který ví, co v hodinách chce a ví jak toho dosáhnout :) 

Bc. Veronika Grossová
Bc. Veronika Grossová

BALET, TECHNICKÁ PRŮPRAVA, MODERNA, JAZZ, POM POM TANEC S TŘÁSNÍ, MUZIKÁL

Je mi 25 let a studuji magisterský obor na Institutu mezinárodních studií na Univerzitě Karlově v Praze. Pokud bych měla uvést dvě věci, které mě vystihují, je to rozhodně tanec a cestování. Během svého studia na univerzitě jsem strávila dva semestry v zahraničí a kdykoliv mám trochu volno, vyrážím poznávat nové kraje a učit se různé světové jazyky. Tanec mě provází celým mým životem, v tanečním studiu Edity Broukalové jsem vyrostla. Nastoupila jsem v první třídě a o několik let později jsem se začala sama věnovat vytváření choreografií a trénování dětí, později i dospělých. Řídím se heslem "čím více tanečních technik ovládáš, tím lepším tanečníkem ve skutečnosti jsi". Právě v tomhle je DANCE EB výjimečné, protože všechny děti tančí více stylů a mohou jednotlivé dovednosti propojovat. Všichni se musí seznámit se základy baletu a gymnastiky a potom se mohou věnovat několika druhům tance najednou - od street dance přes cheerleaders až po step nebo muzikál. Kromě kvalitních trenérů rozmanitých stylů u nás děti i rodiče ocení skvělou partu lidí. Tréninky, vystoupení i soutěže jsou prostě vždycky super a já jsem moc šťastná, když vidím, že se děti postupně zdokonalují a mají radost z pohybu! Taneční zkušenosti: Tančím od svých 6 let a prošla jsem mnoha tanečními styly. V TS DANCE EB se věnuji: baletní technika, moderní tanec, muzikál a jazz, cheerleaders, základy stepu, show dance. Letní škola baletu pod vedením sólistů Národního divadla. Univerzitní taneční spolek moderního tance při Univerzitě v Herzlii, Izrael. Kurzy klasického baletu a současného tance na konzervatoři Duncan Center v Praze. A mnoho dalších krátkodobých workshopů s domácími i zahraničními lektory. Pedagogické a choreografické zkušenosti: V TS DANCE EB připravuji choreografie a vedu dětské i dospělé lekce již 10 let. Fit Balet - certifikovaná lektorka, MŠMT.  První pomoc pro sportovce a základy kineziotaping - certifikovaný kurz. Lektorka taneční průpravy pro předškolní děti, studio Třetí Oko, Praha. Lektorka moderního tance pro dospělé, TŠ Rilife Praha. Příprava individuálních choreografií k účinkování na představeních po ČR i v zahraničí.

Tereza Kopecká
Tereza Kopecká

STEP A VŠECHNY JEHO SLOŽKY

Step je láska na celý život. Stejně jako jsem mu podlehla já a věnuji se mu již od svých osmi let, propadají jeho kouzlu nejenom děti, ale i dospělí. Kromě stepu se věnuji i dalším tancům jako je authentic jazz a lindy hop. Step je však pro mě na prvním místě a proto se o tuto úžasnou uměleckou formu dělím jako lektorka již přes pět let především s dětmi. Za stepem jezdím pravidelně na světové festivaly a workshopy a do ČR tak vozím nejnovější stepařské trendy. Mezi mé nejoblíbenější lektory, kteří mě inspirují, patří například Andrew Nemr, Barbara Duffy či Nicholas Young. Ve Studiu Dance EB učím tři roky. Za tu dobu jsme společně s malými tanečnicemi vytvořily několik úspěšných choreografií, které získaly medaile na pohárových soutěžích. Vystupovaly s nimi na veřejných vystoupeních a tanečních festivalech. Děti, které v Dance EB učím, jsou velmi ctižádostivé a disciplinované. Díky týmové spolupráci a jejich nekonečnému nadšení je práce s nimi čirá radost. Každý rok se nejvíc těším na jejich úsměvy a na to, až se naučí další nové kroky a během roku společně vytvoříme novou choreografii. Protože mají děti možnost věnovat se několika tanečním stylům, je jejich taneční vzdělání velmi komplexní a získávají tak velmi kvalitní základ například pro studium tance na taneční konzervatoři. Díky rodinné a velmi přátelské atmosféře děti vnímají tanec jako potěšení a nedílnou součást svého života. 

Tereza Lédlová
Tereza Lédlová

PŘÍPRAVKA PRO NEJMENŠÍ OD 3 LET, POM POM TANEC S TŘÁSNÍ junior tým, ČLENKA NEJSTARŠÍHO TÝMU STUDIA

Je mi 18 let. Studuji na střední pedagogické škole obor předškolní a mimoškolní pedagogika. Studio mi doporučila kamarádka, která také docházela do studia Dance EB. Do té doby jsem byla v mnoha jiných tanečních studiích, ale studio Dance EB je rozhodně v něčem výjimečné. Už jen proto, že má mnoho stylů, z kterých si dítě může vybrat. Ve studiu je také velmi rodinná atmosféra, a to se k úspěšnost v tanci rozhodně hodí. V Dance EB tancuji už 6 rokem cheerleaders/pom pom tanec s třásní a lektorkou přípravky jsem se stala před 5 lety. Tento rok jsem se také stala asistentkou soutěžní složky juniorek. V roce 2017 jsem absolvovala odborný seminář taneční a sportovní průpravy pro předškoláky. A rozhodně ve vzdělání v tanci nekončím. Miluju tanec a také děti. Spojitost těchto dvou milujících aktivit mě velmi naplňuje a nabíjí do dalších dní a dalších hodin tance. Mým cílem pro tréninky je naučit děti milovat pohyb. Odměnou jsou pak přirozené úsměvy našich tanečnic a tanečníků při vystoupení a také jejich výsledky.

Karolína Holubová
Karolína Holubová

POM POM TANEC S TŘÁSNÍ tým děti/kadetky, ČLENKA NEJSTARŠÍHO TÝMU STUDIA

Je mi 21 a práci s dětmi mám ráda již od malička. Dlouho jsem přemýšlela o studiu pedagogiky, ale nakonec jsem se rozhodla vydat se jiným směrem. Součástí studia jsem už 18 let a rozhodně bych neměnila. Dance EB je pro mě v podstatě druhá rodina, místo, kde se mohu rozvíjet a být sama sebou. Před pár lety jsem se odstěhovala do Prahy, ale i přesto do Říčan dojíždím minimálně 2x týdně, právě na tréninky. Za 18 let ve studiu jsem vystřídala mnoho stylů a před rokem jsem začala pomáhat jako asistentka dětské soutěžní složky roztleskávaček pom pom tanec s třásní. Během tréninků děti učíme správnou techniku nebo různé choreografie, ale také se snažíme rozvíjet jejich osobnost. Největší odměnou za naši práci nejsou vyhrané medaile, ale úsměvy a upřímná radost dětí, které si tento úspěch rozhodně zaslouží. V našich hodinách se utváří mnoho přátelství, což dokazuje jak příjemné prostředí jsme schopni vytvořit. Dance EB je pro mě srdeční záležitost a doufám, že to tak zůstane i nadále.

Kristýna Šimůnková
Kristýna Šimůnková

POM POM TANEC S TŘÁSNÍ tým děti/kadetky, ČLENKA NEJSTARŠÍHO TÝMU STUDIA

Je mi 17 let. Studuji na hotelové škole obor gastronomie. Než jsem začla působit v tanečním studiu Dance EB, vyzkoušela jsem si i jiné taneční skupiny, které mě ale tolik nezaujaly. Ve studiu tancuji již šestým rokem taneční styl pom pom tanec s třásní, show dance a muzikál. Minulý rok jsem se stala asistentkou trenéra pom pom soutěžní složky dětí. Nejvíce mě naplňuje pomáhat dětem se zlepšovat a vidět jejich pokroky. Největší odměnou jsou pro mě jejich úsměvy a radost. V našem tanečním studiu si vaše dítě může vybrat z několika tanečních stylů, účastnit se prestižních soutěží a hlavně se stát součástí skvělé party s rodinnou a přátelskou atmosférou. To se mi na něm nejvíc líbí. 

Jana Jeriová
Jana Jeriová

GYMNASTIKA

Více než 10 let jsem působila v TS Dance EB nejen jako tanečnice, ale později i jako trenér malých dětí. Několik let jsem se také ještě věnovala latinsko-americkým tancům. Po vystudování Akademie tělesné výchovy a sportu VOŠ Palestra jsem absolvovala trenérský kurz sportovní gymnastiky ČGF - trenér III. třídy. Od té doby trénuji v říčanském oddíle sportovní gymnastiky. Ve studiu trénuji složky dětí různých věkových kategorií. 

Apolena Urbanová
Apolena Urbanová

PŘÍPRAVKA POKROČILÍ, POM POM TANEC S TŘÁSNÍ junior tým,ČLENKA NEJSTARŠÍHO TÝMU STUDIA

Je mi 16 let. Do studia Dance EB jsem začala chodit už ve 4 letech, kdy moje tehdejší nejlepší kamarádka zde tancovala také. Prošla jsem různé taneční styly od stepu přes street dance až po rozleskávačky. Jsem studentkou zdravotnické střední školy. Tuto školu jsem si zvolila, protože mě práce s lidmi naplňuje. Proto jsem letos začala pomáhat v tomto studiu na pozici asistentky dětem v přípravce a podílela jsem se jako asistentka trenéra na úspěchu juniorek roztleskávaček na letošním mistrovství ČR.

Izabela Berounská
Izabela Berounská

DISCO DANCE 

Je mi 18 let a tanci se věnuji od svých šesti, kdy jsem nastoupila do ATS DOMINA. Tančila jsem kromě velkých formací i sólo,duo a malou skupinu. Jelikož jsem protančila více jak polovinu svého života, rozhodla jsem se tanci věnovat i nadále a studuji taneční konzervatoř, kde se zaměřujeme na balet, moderní tanec a lidové tance. V Dance EB trénuji už 2 roky taneční styl disco dance. Nejvíce mě baví mým holčičkám předávat moje zkušenosti a dostat z nich maximum, protože neznám lepší pocit, než vidět jejich radost z výhry a vidět, že se ty hodiny dřiny v tělocvičně vyplatí. Studio Dance EB je výjimečné hlavně v tom, ze se snažíme děti naučit více tanečních stylů a mít k nim individuální přístup a toto jsem našla pouze tady.

Lucie Hofmanová
Lucie Hofmanová

DISCO DANCE

Je mi 16 let a studuji na gymnáziu v Praze. Tancuji od svých 4 let, začínala jsem baletem, stepem, ale poté jsem přešla do tanečního klubu ATS Domino, kde jsem tancovala 11 let styly Disco dance, Street dance, Contemporary, Hiphop.. Soutěžila jsem v sólu, duu, malé skupince, velké formaci a vyzkoušela jsem si i velkou taneční produkci. K mým největším úspěchům poslední doby patří 4 tituly Mistryně světa a 6 titulů Vícemistyně světa v Disco dance i Street dance show. V roce 2016 jsem se také například zúčastnila zimní Olympiády dětí a mláděže, odkud jsem si přivezla 1. a 2. místo. Soutěžila jsem také například v televizním pořadu Zlatý oříšek a účinkovala v pořadech Snídaně s novou, Věříš si, Planeta Yó a vystupovala jsem 4 roky s dětským muzikálem Čiperkové. Od loňského roku extérně připravuji na soutěže sóla a vyzkoušela jsem si již také porotcování na pohárové soutěži.