Lektoři

a vedení studia

Průměrný účitel říká, dobrý učitel vysvětluje, výborný učitel předvádí, skvělý učitel inspiruje. (W.A. Ward)

zakladatelka a vedoucí studia DANCE EB
Bc. Edita Broukalová


Profesionální lektor tanečního oboru - absolventka taneční konzervatoře v Praze. Pedagogické centrum odborného zaměření. Několik let členka a tanečnice baletu ND v Praze pod vedení V. Harapese. Učitelka tanečního oboru základní umělecké školy v Říčanech a Praze. Lektor na lidové konzervatoři v Praze, lektor na základní škole - obor estetická výchova a tělesná výchova na gymnáziu. Široké spektrum uměleckého zaměření vedoucí studia je v tanečním oboru hodnoceno jako profesionál ve své praxi. Tanečnice latinsko amerických tanců, dosažené třídy B. Několik let vedla taneční v Říčanech.
Uznávaný porotce a choreograf v několika tanečních stylech- balet, moderní tanec, latinsko americké tance.
Kvalifikace-Instruktor fitcentra, externí lektor tance -taneční konzervatoř PTS Praha. Absolvování desítek tanečních, sportovních a zdravotních seminářů. 
Taneční studio vede společně se svou nejstarší dcerou Terezou. 

SEKCE SE UPRAVUJE, děkujeme za pochopení

Kdo povede váš vybraný trénink?

Přečtěte si něco o našich lektorech. Anebo rovnou za námi přijďte na trénink ;)

Všichni lektoři jsou aktivními tanečníky, každoročně se vzdělávají a tvoří celé úžasné choreografie. 

MgA. Tereza Fridrichová Broukalová
MgA. Tereza Fridrichová Broukalová

složky pom pom tanec s třásní, muzikál, taneční technika, Ladies tým, členka nejstaršího týmu studia 

Je mi 30 let. Vystudovala jsem vysokou školu International campus Prague. Vlastním titul magistra umění s obhajobou diplomové práce zaměřené mimo jiné na tvorbu taneční choreografie. Od roku 2016 jsem akreditovaný lektor tance (MŠMT) v oboru TRENÉR TANEČNÍCH DISCIPLÍN. V roce 2017 jsem dokončila studium pedagogiky pro pedagogy volného času. Absolvovala jsem desítky školení v oblasti sportu a medicíny i s osvědčením, dále Rescue Masters training system. Jsem aktivní tanečnicí a to již 25 let. 15 let jsem choreografem a trenérem. Mám 10 let praxe výuky tance ve školských zařízení. Rok jsem tančila v USA a reprezentovala jsem americký tým na celostátní soutěži stylu Hiliners. Plně jsem se zde věnovala i cheerleadingu. Ve studiu působím celý svůj život, trávení volného času s dětmi a učení je lásky k tanci a pohybu je moje životní poslání. Tanci a předávání mých zkušeností mým svěřencům, jsem zasvětila celý svůj život. Úsměv a kontakt s dětmi je mi odměnou za desítky hodin práce mimo tělocvičnu, protože být dobrým trenérem a leaderem neobnáší jen trénink v tělocvičně, jsou to právě hodiny práce a vzdělávání mimo. Je skvělé, že ve studiu děti dostávají všeobecný přehled o tanečních stylech a mohou je intenzivně navštěvovat. Sama jsem vždycky dělala několik stylů a nesmírně toho využívám do dnes, kdy je to velmi oceňováno. Vytvořila jsem již více jak 170 choreografíí v různých stylech, zní to neuvěřitelně, ale ano. Vytvářím choreografie pro různé příležitosti, pro zpěváky, do TV, kulturní akce i na největší sportovní události ČR, ale i  vystoupení a reprezentaci českých týmů v zahraničí (Dánsko, Rakousko atd.).  Roky jsem se věnovala street dance, disco dance, waacking, muzikálům, ale i základům baletu a gymnastiky. Přesto jsem se před 12 lety našla v tanci s třásní (pom pom/ cheerleading). S mýmy týmy mám za sebou úspěchy jako mistři a vícemistři Čech, mistři ČR, vícemistři ČR, mistři Evropy a mistři světa, které jsme vytančili v Jihoafrické republice. Jsem energický, pozitivní člověk, který ví, co v hodinách chce a ví jak toho dosáhnout :) 

Bc. Veronika Grossová
Bc. Veronika Grossová

Balet, technická průprava, contemporary, jóga, pom pom tanec s třásní, muzikál 

Je mi 27 let a studuji magisterský obor na Institutu mezinárodních studií na Univerzitě Karlově v Praze. Pokud bych měla uvést dvě věci, které mě vystihují, je to rozhodně tanec a cestování. Během svého studia na univerzitě jsem strávila dva semestry v zahraničí a kdykoliv mám trochu volno, vyrážím poznávat nové kraje a učit se různé světové jazyky. Tanec mě provází celým mým životem, v tanečním studiu Edity Broukalové jsem vyrostla. Nastoupila jsem v první třídě a o několik let později jsem se začala sama věnovat vytváření choreografií a trénování dětí, později i dospělých. Řídím se heslem "čím více tanečních technik ovládáš, tím lepším tanečníkem ve skutečnosti jsi". Právě v tomhle je DANCE EB výjimečné, protože všechny děti tančí více stylů a mohou jednotlivé dovednosti propojovat. Všichni se musí seznámit se základy baletu a gymnastiky a potom se mohou věnovat několika druhům tance najednou - od street dance přes cheerleaders až po step nebo muzikál. Kromě kvalitních trenérů rozmanitých stylů u nás děti i rodiče ocení skvělou partu lidí. Tréninky, vystoupení i soutěže jsou prostě vždycky super a já jsem moc šťastná, když vidím, že se děti postupně zdokonalují a mají radost z pohybu! Taneční zkušenosti: Tančím od svých 6 let a prošla jsem mnoha tanečními styly. V TS DANCE EB se věnuji: baletní technika, moderní tanec, muzikál a jazz, cheerleaders, základy stepu, show dance. Letní škola baletu pod vedením sólistů Národního divadla. Univerzitní taneční spolek moderního tance při Univerzitě v Herzlii, Izrael. Kurzy klasického baletu a současného tance na konzervatoři Duncan Center v Praze. A mnoho dalších krátkodobých workshopů s domácími i zahraničními lektory. Pedagogické a choreografické zkušenosti: V DANCE EB připravuji choreografie a vedu dětské i dospělé lekce již 10 let. Fit Balet - certifikovaná lektorka, MŠMT.  První pomoc pro sportovce a základy kineziotaping - certifikovaný kurz. Lektorka taneční průpravy pro předškolní děti, studio Třetí Oko, Praha. Lektorka moderního tance pro dospělé, TŠ Rilife Praha. Příprava individuálních choreografií k účinkování na představeních po ČR i v zahraničí.

Tereza Lédlová
Tereza Lédlová

Přípravka pro nejmenší od 3 let, Dance mix pokročilí do 6 let, Pom pom tanec s třásní juniorský tým, členka nejstaršího týmu studia. 

Je mi 20 let. Mám úspěšně vystudovanou střední pedagogickou školu obor předškolní a mimoškolní pedagogika. Momentálně pracuji v Olivovně dětské léčebně jako vychovatelka dětí bez doprovodu. Před mnoha lety mi studio doporučila kamarádka, která také docházela do studia Dance EB. Do té doby jsem byla v mnoha jiných tanečních studiích, ale studio Dance EB je rozhodně v něčem výjimečné. Už jen proto, že má mnoho stylů, z kterých si dítě může vybrat. Ve studiu je také velmi rodinná atmosféra, a to se k úspěšnosti v tanci rozhodně hodí. V Dance EB tancuji už 7 rokem cheerleaders/pom pom tanec s třásní. Lektorkou přípravky a zároveň Dance mixu jsem se stala před 6 lety. Před 2lety  jsem se také stala asistentkou soutěžní složky juniorek a tímto rokem jsem začala i se soutěžní složkou kadetek. V roce 2017 jsem absolvovala odborný seminář taneční a sportovní průpravy pro předškoláky. A rozhodně ve vzdělání v tanci nekončím. Miluju tanec a také děti. Spojitost těchto dvou milujících aktivit mě velmi naplňuje a nabíjí do dalších dní a dalších hodin tance. Mým cílem pro tréninky je naučit děti milovat pohyb. Odměnou jsou pak přirozené úsměvy našich tanečnic a tanečníků při vystoupení a také jejich výsledky.

Karolína Holubová
Karolína Holubová

Přípravka pro nejmenší od 3 let, Dance mix pokročilí do 6 let, Pom pom tanec s třásní kadetky, členka nejstaršího ročníku studia. 

Je mi 23 a práci s dětmi mám ráda již od malička. Dlouho jsem přemýšlela o studiu pedagogiky, ale nakonec jsem se rozhodla vydat se jiným směrem. Součástí studia jsem už 19 let a rozhodně bych neměnila. Dance EB je pro mě v podstatě druhá rodina, místo, kde se mohu rozvíjet a být sama sebou. Před pár lety jsem se odstěhovala do Prahy, ale i přesto do Říčan dojíždím minimálně 2x týdně, právě na tréninky. Za 19 let ve studiu jsem vystřídala mnoho stylů a před dvěma lety jsem začala pomáhat jako asistentka dětské soutěžní složky roztleskávaček pom pom tanec s třásní. Také se věnuji přípravce pro nejmenší od 3 let a letos nově i přípravce dance mix pro starší děti. Během tréninků děti učíme správnou techniku nebo různé choreografie, ale také se snažíme rozvíjet jejich osobnost. Největší odměnou za naši práci nejsou vyhrané medaile, ale úsměvy a upřímná radost dětí, které si tento úspěch rozhodně zaslouží. V našich hodinách se utváří mnoho přátelství, což dokazuje jak příjemné prostředí jsme schopni vytvořit. Dance EB je pro mě srdeční záležitost a doufám, že to tak zůstane i nadále.

Izabela Berounská
Izabela Berounská

soutěžní složka DISCO DANCE , DISCO SHOW, moderna 

Je mi 20 let a tanci se věnuji od svých šesti, kdy jsem nastoupila do ATS DOMINA. Tančila jsem kromě velkých formací i sólo,duo a malou skupinu. Jelikož jsem protančila více jak polovinu svého života, rozhodla jsem se tanci věnovat i nadále a studuji taneční konzervatoř, kde se zaměřujeme na balet, moderní tanec a lidové tance. V Dance EB trénuji už 3 roky taneční styl disco dance. Nejvíce mě baví mým holčičkám předávat moje zkušenosti a dostat z nich maximum, protože neznám lepší pocit, než vidět jejich radost z výhry a vidět, že se ty hodiny dřiny v tělocvičně vyplatí. Studio Dance EB je výjimečné hlavně v tom, ze se snažíme děti naučit více tanečních stylů a mít k nim individuální přístup a toto jsem našla pouze tady.

Apolena Urbanová
Apolena Urbanová

Pom pom tanec s třásní  juniorský tým,členka nejstaršího týmu studia

Je mi 18 let. Do studia Dance EB jsem začala chodit už ve 4 letech, kdy moje tehdejší nejlepší kamarádka zde tancovala také. Prošla jsem různé taneční styly od stepu přes street dance až po rozleskávačky. Jsem studentkou zdravotnické střední školy. Tuto školu jsem si zvolila, protože mě práce s lidmi naplňuje. Proto jsem letos začala pomáhat v tomto studiu na pozici asistentky dětem v přípravce a podílela jsem se jako asistentka trenéra na úspěchu juniorek roztleskávaček na letošním mistrovství ČR.

 GYMNASTIKA - Externí trenérky TVT MOTION MNICHOVICE