Taneční show 2020

závěrečná akademie všech tanečníků navštěvující studio

Vážení tanečníci, rodiče, fanouškové. Jak jistě víte, 27. září se má konat naše tradiční závěrečná taneční akademie. Byla přesunuta z června, kdy situace nedovolovala konání větších akcí. Přesto vedení studia se rozhodlo tuto událost zrušit. Vedlo nás k tomu v posledních dnech již několik faktorů. Situace ohledně COVID19 a nakažených v našem regionu se dramaticky mění a roste. Hygienických opatření v den konání by bylo tolik, že takové množství dětí na jednom místě by bylo nesmírně těžké uhlídat (především naši nejmenší). Primární je pro nás udržet tréninkové jednotky v současném školním roce a připravovat se na následující sezónu, kdy separujeme týmy od sebe, v případě vyskytnutí nákazy. V tomto maximálně zachováváme všechna dostupná hygienická opatření. Zde by to nebylo možné. Ochromilo by to chod celého studia. Momentálně jsme vděčni za každý společný trénink a užíváme si je, protože každým dnem a týdnem to může být jinak.

  • 27. září si ale nechejte v diáři! Tento den budou mít všechny naše kurzy tréninky ve sportovní hale. Tréninky jsou NEVEŘEJNÉ, rodiče a doprovod mají dle nařízení města zákaz vstupu do budov, kde probíhají sportovní aktivity. 
  • 28. září (svátek) budou mít všechny soutěžní složky třásní- kadetky, juniorky a i nové děti- soustředění na úpravy choreografií. Sportovní hala. Tréninky jsou NEVEŘEJNÉ, rodiče a doprovod mají dle nařízení města zákaz vstupu do budov, kde probíhají sportovní aktivity. 

Tradiční krásná taneční show, kde se vám představí všechny naše děti, které k nám dochází. Taneční show je otevřena všem lidem z široké veřejnosti. Budeme rádi, když dorazíte podpořit tanečníky v jejich úsilí a v jejich tanečních snech.