Venkovní tréninky od května


Od 3.5. nám bude dovoleno trénovat prozatím venku a doufejme, že co nejdříve nám dovolí využívat i vnitřní prostory tělocvičen.
POKUD NĚKDO VÍ, ŽE SE NECHCE ÚČASTNIT VENKOVNÍCH TRÉNINKŮ, PROSÍME HO O OFICIÁLNÍ INFO DO EMAILU editadanceeb@seznam.cz v opačném případě s vámi je počítáno na každé lekci.


Několik informací k organizaci a průběhu tréninků:
1. pokud je hezky, trénuje se venku
2. pokud se počasí bude kazit a nebude se nám to zdát vhodné pro trénink venku, dostanete nejpozději 1,5 hodinu před tréninkem zprávu do skupinového chatu na Messengeru, kde Vás budeme informovat, že trénink se ruší a bude online. Odkaz zašleme obratem do skupiny.
3. online tréninky dál nepokračují, pouze v případě špatného počasí
4. pokud se nechcete tréninků venku účastnit, nebudete mít žádnou tréninkovou náhradu
5. vyúčtování 2.pololetí Vám bude zasláno každému mailem nejpozději do 15.6.2021. Do 30.6.2021 musí mít člen vše finančně vyrovnáno, jinak nabíhá penále dle uzavřené smlouvy. Tuto informaci doplňujeme do dodatku smlouvy.
6.scházíme se před hřištěm v ulici Strašínská,Řičany-Radošovice ve sportovním oblečení (s třásněmi) dle počasí - šatny nemáme k dispozici. Trénovat budeme v ulici Lesní 340 v prostoru velké zahrady. Ulice je slepá, proto sraz ve vedlejší. Prosíme o dodržení časů příjezdu, společně přejdeme vedle do ulice, kor na začátku, aby děti věděly, kudy jít. Na stejném místě si děti v určený čas vyzvednete.
7.sportovat můžeme v omezeném režimu, pouze venku a to v určitém počtu na vyměřených prostorech, wc máme v akutních případech, vstup POUZE s respirátorem
8.všichni máme tenisky a sportovní oblečení vhodné dle počasí - klidně i větrovku, pokud má někdo strach z prochladnutí
9. tréninky budou upraveny dle počasí a možností, nechceme děti venku uhnat. Budeme se zaměřovat na všeobecnou taneční náplň tréninků a sportovní dovednosti, choreo se nestaví.
10. trénujeme bez roušky či respirátoru - máme ale ochranu úst a nosu s sebou, pokud bychom museli na wc do budovy
11. TESTOVÁNÍ- Děti předškolního věku nemusí, dle nařízení, být testováni. Děti školního věku do dospělosti- doloží čestné prohlášení, resp. čestné prohlášení jeho zákonného zástupce, že ve škole absolvoval nejdéle před 72 hodinami test na stanovení přítomnosti antigenu viru SARS-CoV-2, který je určen pro sebetestování nebo povolený Ministerstvem zdravotnictví k použití laickou osobou, s negativním výsledkem.Subjekt organizující sportovní přípravu prokázání podmínek kontroluje a účastníku, který nesplní podmínky podle bodů. Účastníku, kterému vyjde pozitivní výsledek testu, neumožní účast na sportovní přípravě. 12. všichni trenéři jsou buď dle nařízení testováni, jsou očkování, nebo jsou v zákonné lhůtě po prodělání covidu, nebo jsou testováni na protilátky.
13. rodiče nejsou na tréninku přítomni
14. v případě, že jeví tanečník známky respiračního onemocnění, má teploty, necítí se dobře, na trénink nechodí. Trenér má právo tanečníka na trénink nepřijmout v případě porušení tohoto pravidla.
15. rozpis tréninků naleznete ve svých chatech a na webových stránkách
To je v tuto chvíli asi vše a my jen doufáme, že vše klapne a květen už bude prosluněný a uvidíme se.

Tréninky jsou prozatím nastaveny takto. Tým má vždy trénink 1 v týdnu. Vzhledem k tomu, že naprostá většina dětí (mimo nejmladší) chodí na více stylů, budou mít díky tomu tréninky více než jednou v týdnu. Také chceme, aby se vystřídali všichni a stihlo se vše odtrénovat dříve, než bude pozdě večer a stmívat se. Budeme se zaměřovat na všeobecnou taneční náplň tréninků a sportovní dovednosti, choreo se nestaví. Budeme využívat i různé cvičební pomůcky, které studio vlastní. Děti budou potřebovat ale i své jako mimo třásně, švihadlo, pet lahve, šátky. Vždy budete informováni do chatu, co s sebou. Třásně s sebou na trénink pom vždy.

.