LADIES
kurz pro dospělé

28.10 pondělí státní svátek- tréninky neprobíhají

29.-30.10. ředitelské volno- tréninky neprobíhají

31.10. čtvrtek a 1.11. pátek- TRÉNINKY PROBÍHAJÍ DLE ROZVRHU 

Pro všechny maminky co se chtějí odreagovat a něco pro sebe udělat, pro vysloužilé tanečnice, pro nadšence pohybu, prostě pro všechny ženské, které se nebojí jít do něčeho nového.

 Buďte fit tancem a jeho různými variacemi! 

Každá lekce bude jiná, co vás čeká? Dance mix na známé melodie,latino show,zumba, moderna, disco, tanec s třásní, muzikál,ale i jóga nebo klasická pohybovka. Bude na vás až 5 lektorů! 

-> KAŽDÝ PÁTEK -Říčany- velká tělocvična ZŠ U říčanského lesa!
-> 👌 bozi cena! 90,- za 1,5h treninku!
-> s sebou tenisky, legíny, triko, pití a nadšení ❤ 
-> pokud bude potřeba na jednotlivé lekce si něco donést, vždy vás budeme dopředu informovat (např.šátek, podložka,atd.)


KONCEPCE TRÉNINKU : 

Lekce je vedena jako regulerní taneční trénink - rozcvička, protažení, krátká posilka, naučení taneční sestavy a její tančení na hudbu, protažení a zklidnění na závěr. Lektor ještě může vložit průpravná cvičení v prostoru, ve dvojicích atd. Nečeká vás cvičeníčko, kde se nezpotíte, prosím, počítejte s tím. :). Čeká na vás tělocvična, kde uvolníte mraky endorfínů navozující šťastný a uvolňující pocit, ale taky fyzická zátěž, která je odměnou pro váš mozek, zbavení se stresu, přispívá ke zlepšení nálady i ke zkvalitnění vašeho života. Pokud máte nějaké zdravotní problémy, prosím, řeknete nám to vždy během tréninku a nemučte se, trenér vám ukáže či vymyslí lehčí obměnu a variaci. Lekce je prozatím prodloužena na 90min,z důvodu delšího času na vysvětlení a učení tanečních prvků a sestav. Pokud v praxi uvidíme, že je to pro vás časově moc náročné, přizpůsobíme :) . 

Do tělocvičny se dostanete z bočního vchodu ( tam,kde je vchod do venkovního sportovního areálu vedle školy). Převlíkáte se ve své šatně, kde jsou k dispozici i sprchy. Lekce se platí na místě, před tréninkem (trenérce Tereze, která bude na tréninku vždy přítomna i když nebude trénovat, nebo paní Broukalové) 

Tereza

tanečnice kurzu

Ladies je super taneční projekt , nikdy by mě nenapadlo co dáme dohromady s holkama na parketu <3 .Jsem nadšená, že letos opět , to je bomba těším se nejvíc. Doporučuji pro každého!

Jana

tanečnice kurzu

Chyběl mi pohyb a odreagování. V Ladies jsem našla bezva lidi a každá hodina mě nabije novou energií <3 

Hanka

tanečnice kurzu

Ladies je nejen o tanci, ale každou hodinu se věnujeme také posilování a protahování, takže spojuje příjemné s užitečným.Každá z trenérek nás učí jiný taneční styl, takže každá hodina je úplně jiná.Ale hlavně s holkama si užijeme spoustu legrace <3 , takže nezáleží na tom, jestli umíte tančit, ale jde o to, užít si to s úžasnými lidičkami a udělat něco pro své zdraví. 

Kateřina

tanečnice kurzu

Někdy je to přemlouvání, když utahaná z práce bych si nejraději lehla na gauč. Ale miluji ten pocit,  když dorazím do tělocvičny a během pár minut mě holky a tanec nabijou takovou energií, že se cítím tak šťastná, že konečně je to můj čas, ne dětí, ne manžela, ale můj! Že nemusím myslet nad jedinou věcí a ještě budu krásná a fit! A nepočítám ten benefit, že když přijdu domu, mám chuť a sílu žehlit nebo mýt okna :D.